Warsztaty

Warsztaty dla dzieci

Chcesz zrobić swojemu dziecku niezapomniany prezent? Atrakcje dla dzieci to nasza specjalność. Zapisz je na warsztaty z pieczenia chleba, drożdżówek i ciastek. To nie tylko nauka, ale też świetna zabawa i pyszne smakołyki. Dzieci będą mogły poczuć się jak prawdziwi cukiernicy i piekarze, tworząc własne wypieki z naturalnych składników. Na dużej sali każde dziecko będzie miało swoją przestrzeń do pracy i wszystko, czego potrzebuje. Pod okiem sympatycznego instruktora dzieci będą formować chleb, podpłomyki, drożdżówki i ciasteczka. Warsztaty trwają 3 godziny, a wszystkie wypieki dzieci zabierają ze sobą do domu. Na koniec zajęć dzieci będą mogły zjeść przygotowaną przez nas pizzę. Dodatkowo warsztaty uatrakcyjniamy dzieciom przejażdżką elektrycznym pojazdem wycieczkowym po okolicy. Dzieci będą mogły podziwiać piękne widoki i poczuć wiatr we włosach. Dzieci mają też do dyspozycji plac zabaw, gdzie mogą się bawić i integrować. Nasz program jest dostosowany do wieku dzieci. Państwa pociech posiądą wiedzę na temat rodzajów mąk oraz zalet i wartości odżywczych dobrego chleba. Zapewniamy bezpieczeństwo, naukę i dobrą zabawę. A co z opiekunami? Nie martw się, myślimy też o nich. Podczas gdy dzieci będą zajęte pieczeniem, opiekunowie będą mogli doglądać swoich podopiecznych delektując się pyszną kawą. Nie zwlekaj i zapisz swoje dziecko już dziś! Na kreatywne zajęcia zapraszamy grupy zorganizowane – przedszkolne i szkolne co najmniej 35-osobowe.

Koszt: 60 zł od uczestnika warsztatów.


Wypełnij formularz kontaktowy, a my oddzwonimy ustalić szczegóły.

 

 

 

Warsztaty relacja 1

Witaj! Opowiem Ci o warsztatach pieczenia chleba dla dzieci, które odbyły się niedawno.

Na początku warsztatów dzieci zostały podzielone na grupy, a każda grupa otrzymała swój własny placek ciasta chlebowego, który musiała wyrobić i uformować pod okiem instruktora. Instruktor omawiał z dziećmi różne rodzaje mąki, drożdży i innych składników, które są potrzebne do wykonania chleba.

Kiedy placek był gotowy, dzieci umieściły go w piekarniku i czekały, aż się upiecze. W międzyczasie instruktor opowiadał im o historii pieczenia chleba i o tym, jak w dawnych czasach piekło się chleb.

Czytaj więcej...

Warsztaty chleb, pizza, ciastka

Podczas warsztatów dzieci miały okazję poznać podstawy pieczenia chleba, a także wziąć udział w przygotowaniu ciasta na pizzę i ciastek. Instruktor omawiał z dziećmi różne rodzaje mąki, drożdży i innych składników, które są potrzebne do wykonania chleba, pizzy i ciastek. Dzieci uczestniczyły w wyrabianiu ciasta, formowaniu pizzy i ciastek, a następnie wypiekaniu ich w piekarniku.

Podczas wypieku dzieci miały okazję porozmawiać z instruktorem na temat różnych technik pieczenia i sposobów serwowania pizzy oraz ciastek. Instruktor pokazywał, jak można wzbogacić smak pizzy i ciastek o różne dodatki, takie jak oliwki, pieczarki, ser czy owoce.

Czytaj więcej...