Chlebowy Dom

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz zjeść pyszny chleb, nauczyć się jak go zrobić i odpocząć w pięknej okolicy, to Chlebowy Dom jest dla Ciebie. To tu pieczemy Chleb Marianowski, który ma niepowtarzalny smak i aromat. Chleb Marianowski to chleb na zakwasie, który powstaje z trzech rodzajów mąk. To receptura rodzinna, która udoskonalana jest przez lata.

Ale Chlebowy Dom to nie tylko piekarnia. To także centrum edukacyjne i rekreacyjne. Prowadzimy tu warsztaty dla dzieci z pieczenia chleba, na których uczymy podstaw piekarskiego rzemiosła i pokazujemy jak powstaje Chleb Marianowski. Dzieci mogą także bawić się na świeżym powietrzu, podziwiać przyrodę, a nawet zanocować w Chlebowym Domu, ponieważ mamy do dyspozycji komfortowe pokoje. Nasz pensjonat poleca portal noclegowy Meteor. 

Chlebowy Dom to miejsce stworzone z miłości do chleba i ludzi. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować naszego wyjątkowego Chleba Marianowskiego, dowiedzieć się więcej o jego historii i kulturze, a także miło spędzić czas w rodzinnej atmosferze. Chlebowy Dom czeka na Was!

Monika i Marek Tulikowscy